fbpx
Connect with us

Gati bashkëpunimi i rradhës: Barcelona transferon mbrojtësin e Juventusit!

Sport

Gati bashkëpunimi i rradhës: Barcelona transferon mbrojtësin e Juventusit!

Ju lutemi na ndihmoni qe te mirmbajme faqen vetem duke shtypur mbi rekl.amat(Foton ose Videon) qe shfaqet me poshte . Faleminderit per mirkuptimin ↓↓

Gati bashkëpunimi i rradhës: Barcelona transferon mbrojtësin e Juventusit!Barcelona dhe Juventus kanë gati bashkëpunimin e rradhës, pas shkëmbimit Arthur-Pjanic.Emri i fundit që ka përfunduar në shënjestrën e Ronald Koeman është mbrojtësi i Juventusit, Daniele Rugani.Portali i njohur spanjoll DonBalon, shkruan se Koeman e sheh Ruganin si përforcimin ideal për vijën e mbrojtjes dhe ështër relativisht i lirë.
a

Biankonerët janë të hapur për shitjen e tij, ndërsa Barcelona ka përgatitur një ofertë prej 30 milionë eurove.Zonja e Vjetër është e gatshme ta pranojë ofertën e Barcelonës dhe marrëveshja pritet të arrihet deri në përfundimin e merkatos, pasiqë klubet kanë marrëdhënie të shkëqyeshme mes tyre.

Continue Reading
You may also like...

More in Sport

Te fundit

Facebook

Populare

To Top