fbpx
Connect with us

FOTO/ Zbulohet vendi luksoz ku do të martohet djali i Devid Bekam, ja sa do t’u kushtojë ceremonia

Sport

FOTO/ Zbulohet vendi luksoz ku do të martohet djali i Devid Bekam, ja sa do t’u kushtojë ceremonia

FOTO/ Zbulohet vendi luksoz ku do të martohet djali i Devid Bekam, ja sa do t’u kushtojë ceremonia

Djali i madh i Viktoria dhe Devid Bekam shpalli fejesën me aktoren Nikola Peltz vetëm pak muaj më parë.Mësohet se dyshja ka zgjedhur një vendpushim mahnitës në Itali për ceremoninë e martesës, por për shkak të Covid-19, ajo do të zhvillohet në vitin 2022.Në “Borgo Egnazia”, një ceremoni mund të kushtojë deri në 3 milion paund.Ky është vendi ku u martuan edhe Justin Timberlake dhe Jessica Biel në vitin 2012.

Continue Reading
You may also like...

More in Sport

Te fundit

Facebook

Populare

To Top