fbpx
Connect with us

Foto top less dhe provokuese, partnerja e portierit amerikan nuk u kursehet ndjekësve (FOTO LAJM)

Sport

Foto top less dhe provokuese, partnerja e portierit amerikan nuk u kursehet ndjekësve (FOTO LAJM)

Foto top less dhe provokuese, partnerja e portierit amerikan nuk u kursehet ndjekësve (FOTO LAJM)

Modelja bukuroshe, Nora Segura vazhdon të sjellë pak kënaqësi për 300.000 ndjekësit e saj në In stagra m gjatë kësaj periudhe të vështirë, teksa nuk i ka kursyer fotot e shumta “ho t”.Nora, e cila gjithashtu punon edhe si aktore, është gruaja e portierit amerikan, Tom Houard, që ka luajtur për Mançester Junajtid dhe Evertonin.

Fotot e fundit të postuara nga bukuroshja me origjinë gjysmë spanjolle dhe gjysmë suedeze janë të bashkangjitura me mesazhe që tregojnë mërzitjen e saj me periudhën e izolimit.Për shembull, 31 vjeçarja shkruan në një nga këto foto: “Duke ëndërruar për një jetë normale.” Ashtu si në gati të gjitha fotot e saj, ajo është shfaqur shumë provo kuese, duke qenë se gj oksin e ka pothuajse jashtë.]

 

Continue Reading
You may also like...

More in Sport

Te fundit

Facebook

Populare

To Top