fbpx
Connect with us

FOTO nga vendi ku janë goditur tre fëmijët në Çair

Kronika e Zezë

FOTO nga vendi ku janë goditur tre fëmijët në Çair

Tre fëmijë janë goditur nga një makinë në lëvizje në rrugën Hristian Todorovski Karposh në komunën e Çairit, mëson SHENJA.
Nga SPB Shkup për TV SHENJA, kanë konfirmuar aksidentin, duke shtuar se ngjarja ka ndodhur në orën 10.58.
“Në orën 10.58 ka ndodhur një aksident në rrugën Hristitian Todoroski Karposh. Makina Pasat me targa të Shkupit, ka goditur, tre fëmijë të mitur. Fëmijët më pas janë dërguar në kompleksin e klinikave Nën Tereza”, kanë njoftuar nga SPB Shkup.
Policia është në teren dhe po e heton rastin.

More in Kronika e Zezë

Te fundit

Facebook

Populare

To Top