Connect with us

(Foto) Fjolla i përket të shkuarës, ish-burri i saj biznesmen nis pushimet me të dashurën e re

Latest

(Foto) Fjolla i përket të shkuarës, ish-burri i saj biznesmen nis pushimet me të dashurën e re

Ish-bashkëshorti i Fjolla Morinës, Fisnik Syla si duket e ka lënë pas historinë me këngëtaren duke konfirmuar një romancë të re.Ky detaj e zbulon se Fjolla dhe Fisniku nuk janë ndarë - GazetaBlic

Me anë të një postimi në rrjetin social “Snapchat”, Fisniku ka publikuar një foto ku shihet duke i mbajtur dorën një vajze.

Fisniku nuk ka preferuar të zbulojë indentitetin e vajzës që e shoqëron me pushime e as nuk e ka shoqëruar me ndonjë emoj apo mbishkrim postimin.

Na mbetet të shohim në ditët në vijim se kush është vajza që i ka rrë mbyer zemrën Fisnikut.

Continue Reading
You may also like...

More in Latest

Facebook

Popular

To Top