fbpx
Connect with us

Foshnja rezulton me Covid-19, nëna thotë se dua nuk e marr në shtëpi: Ta çojnë ku të duan

Lajme

Foshnja rezulton me Covid-19, nëna thotë se dua nuk e marr në shtëpi: Ta çojnë ku të duan

Një grua ka brak tisur foshnjën e saj të porsalindur pasi doktorët i kishin njoftuar se ishte prekur nga koronavirusi.

Në një spital në Palermo të Italisë, pasi gruaja e kishte dërguar foshnjën në spital për një vizitë, mjekët i kishin komunikuar se ishte infektuar nga koronavirusi dhe menjëherë ishte vënë në zbatim protokolli i izolimit dhe në atë moment nëna ishte larguar për të mos u kthyer më.

Sipas stafit të spitalit ata janë përpjekur për të kontaktuar me nënën, por ajo nuk i është përgjigjur. Spitali është detyruar më pas të njoftojë p ol icinë.

Continue Reading
You may also like...

More in Lajme

Te fundit

Facebook

Populare

To Top