fbpx
Connect with us

Formacioni më i mirë i javës në Ligën e Kampionëve

Sport

Formacioni më i mirë i javës në Ligën e Kampionëve

Formacioni më i mirë i javës në Ligën e Kampionëve

 

Liga e Kampionëve ka zgjedhur formacionin më të mirë të javës pas ndeshjeve të para grupore të zhvilluara këtë mesjavë.

E marta dhe e mërkura ka dhuruar emocione dhe ndeshje të mëdha në Ligën e Kampionëve, ku nuk munguan befasitë.
Megjithatë, shumica e ekipeve favorite fituan dhe yjet e mëdha shkëlqyen duke treguar klasin e tyreKështu, tifozët e futbollit kanë shfrytëzuar faqen zyrtare të UEFA-s për të votuar për formacionin më të mirë të javës në Ligën e KampionëveAtalanta me tre lojtarë është klubi që ka më shumë të përfshirë në formacionin e javës, ndërsa pasohet nga Bayern Munichu dhe Barcelona me nga dy. class=”twitter-tweet twitter-tweet-rendered”

RB Leipzig, RB Salzburg, Liverpool dhe Shakhtar Donetsk kanë nga një lojtarë në formacionin më të mirë. Më poshtë keni formacionin e javës në Ligën e Kampionëve:

 

Continue Reading
You may also like...

More in Sport

Te fundit

Facebook

Populare

To Top