fbpx
Connect with us

Flet shitësja e supermarketit të njohur: Si ma mori vir.gjë.rinë kolegu e më pas…

tjera

Flet shitësja e supermarketit të njohur: Si ma mori vir.gjë.rinë kolegu e më pas…

Ju lutemi na ndihmoni qe te mirmbajme faqen vetem duke shtypur mbi rekl.amat(Foton ose Videon) qe shfaqet me poshte . Faleminderit per mirkuptimin ↓↓

Unë dhe ai punojmë bashkë në një supermarket me orar të gjatë.
Unë jam 19-vjeçare, ndërsa ai është në të njëzetat e tij të fundit.
Ne jemi shumë të afërt.
Kliko reklamen dhe shiko videon e ketij shkrimi

Ne puthemi dhe bëjmë gjëra të tjera së bashku.

Ne vazhdojmë të themi se duhet të ndalemi, por herën tjetër që jemi së bashku, gjërat ndodhin përsëri.Kliko reklamen dhe shiko videon e ketij shkrimi

Continue Reading
You may also like...

More in tjera

To Top