fbpx
Connect with us

Flet për herë të parë babai i Daniel Pepajt Të shtunën e rràhën dhe e futën në bagazhin e makinës, mund ti ketë qèlluar në nerva e sipër

tjera

Flet për herë të parë babai i Daniel Pepajt Të shtunën e rràhën dhe e futën në bagazhin e makinës, mund ti ketë qèlluar në nerva e sipër

Ju lutemi na ndihmoni qe te mirmbajme faqen vetem duke shtypur mbi rekl.amat(Foton ose Videon) qe shfaqet me poshte . Faleminderit per mirkuptimin ↓↓

Vijon të jetë e rrethuar me mister zhd.ukja e tre të rinjve në zonën e Malësisë së Madhe, që dyshohet se ka ndodhur për shkak të pèrplasjes për të mbjellat e kàn.àbisit.

Babai i një prej djemve të zhdukur Danjel Pepaj, që dyshohet se ka vr.àrë Klement Pepajn dhe Vilson Çutajn, thotë se të birin e tij dy të rinjtë e kanë marrë me makinë në forcë dhe e kanë dhùnuàr

Continue Reading
You may also like...

More in tjera

To Top