Connect with us

Flaka Krelani shfaqë format superseksi në bikini! (FOTO)

Latest

Flaka Krelani shfaqë format superseksi në bikini! (FOTO)

Flaka Krelani për nga format trupore është në top formë, këtë e dëshmojnë të gjitha imazhet që ka në bekini.

Ajo po bënë pushime dhe nga atje po shfaqet mjaftë e nxehtë me imazhe të ndryshme.

Së fundmi, ka ndarë disa imazhe pranë detit ku dukej mbresëlënëse me pozat provokuse që kishte marr.

Ndër të tjera, Flaka numëron afro 90 mijë ndjekës në llogarinë e saj Instagram./kosovarja

Continue Reading
You may also like...

More in Latest

Facebook

Popular

To Top