fbpx
Connect with us

Fjolla Morina del nga izolimi dhe filmohet në momente private me biznesmenin (Video)

tjera

Fjolla Morina del nga izolimi dhe filmohet në momente private me biznesmenin (Video)

Pak ditë më parë, këngëtarja Fjolla Morina bëri publike lidhjen me biznesmenin Fisnik Syla. Dyshja janë në prag të martesës dhe Fjolla ka treguar se dashuria e tyre ka triumfuar mbi gjithçka.

Mbrëmjen e sotme, Fjolla ka ndarë në Instastory një foto dhe video krah partnerit, duke treguar se arresti shtëpiak ka marrë fund. Dyshja shihen shumë të lumtur krah njëri-tjetrit gjatë një darke.

Në videon e lartpërmendur, Syla i dhuron një të puthur partneres. Kujtojmë se Fjolla ishte nën masën e sigurisë “arrest shtëpie”, pasi u kap me armë disa ditë më parë, së bashku me partnerin.

View this post on Instagram

Fjolla Morina dhe partneri 😍

A post shared by Xing.al (@xing.al) on

Continue Reading
You may also like...

More in tjera

Te fundit

Facebook

Populare

To Top