fbpx
Connect with us

Fjolla feston ditëlindjen thuajse e zveshur

Magazin

Fjolla feston ditëlindjen thuajse e zveshur

15 prilli është ditë speciale për të.

Fjolla Morina sot po feston ditëlindjen dhe për këtë gjë ka pranuar shumë urime nga ndjekësit e saj.

Këngëtarja po feston në kushte karantine, por, nuk ka munguar as ëmbëlsira.

Duke pozuar gjysmë e zveshur, për Fjollën urojmë edhe shumë vite tjera.

Continue Reading
You may also like...

More in Magazin

Te fundit

Facebook

Populare

To Top