fbpx
Connect with us

Fitorja rekord 13-0 e Ajax-it, goli simbol i disfatës së rivalëve (Video)

Sport

Fitorja rekord 13-0 e Ajax-it, goli simbol i disfatës së rivalëve (Video)

Fitorja rekord 13-0 e Ajax-it, goli simbol i disfatës së rivalëve (Video)

Ajaxi ka marrë toren më të thellë në historinë e kampionatit në javën e gjashtë tëEredivisie.Pesë gola të Traore, dygolësha nga Ekkelenkamp dhe Huntelaar.

Continue Reading
You may also like...

More in Sport

Te fundit

Facebook

Populare

To Top