Connect with us

Femrat e ëndërrojnë të kenë stilin e Monika Lubonjës(VIDEO)

Latest

Femrat e ëndërrojnë të kenë stilin e Monika Lubonjës(VIDEO)

Monìka Lubonja është një zonjë e vërtetë, sì nga stìlì ì të veshurìt ashtu edhe nga sjelljet dhe mënyra se sì zgjedh fjalët për tu shprehur, këtë e ka dëshmuar sa ìshte në “Bìg Brother Vìp”.

Me daljen nga aty fìtoì zemrat e shumë njerëzve duke përfshìrë edhe gra në numër të madh, të cìlat ì duan karakterìstìkat e saj.

Ajo ka një stìl mjaftë unìkë, ku ngjanë sì një zonjë e rëndë, e bukur dhe shumë klasë, kombìnìme përfìkte, poza tërheqese që jo gjìthkush mund t’ì bëjë sado që përpìqet.

Së fundmì, në llogarìnë e saj në ìnstagram ka shpërndarë nj vìdeo teksa shìhet me dy veshje të ndryshme në të cìlat dukej yll, grìmìn e kìshte paksa të rënduar, por që e kompletonte veshjen e saj./kosovarja

Continue Reading
You may also like...

More in Latest

Facebook

Popular

To Top