fbpx
Connect with us

Evertoni i Ancelottit i frikshëm, 3 fitore radhazi dhe merr kreun (VIDEO)

Sport

Evertoni i Ancelottit i frikshëm, 3 fitore radhazi dhe merr kreun (VIDEO)

Ju lutemi na ndihmoni qe te mirmbajme faqen vetem duke shtypur mbi rekl.amat(Foton ose Videon) qe shfaqet me poshte . Faleminderit per mirkuptimin ↓↓

Evertoni i Ancelottit i frikshëm, 3 fitore radhazi dhe merr kreun (VIDEO)Evertoni vazhdon me hapa të frikshëm në kampionat. Skuadra e Ançelotit fitoi 1-2 në fushën e Kristal Palasit.Të tre golat u shënuan në pjesën e parë. Në minutën e 10-të ishte Kalvert Lejn që kaloi Evertonin në avantazh.Vendasit e Kristal Palas barazuan rezultatin në minutën e 26-të me anë të Kujate.

Por 5 minuta nga fundi i pjesës së parë ishte Riçarlison që shënoi nga pika e bardhë e penalltisë.Deri në fund të takimit nuk do kishte gola të tjerë dhe ndeshja përfundoi me fitoren e Evertonit. Në tre ndeshjet e para në Premier Ligë, skuadra e Ançelotit ka marrë tre fitore duke kryesuar kampionatin me pikë të plota

Continue Reading
You may also like...

More in Sport

Te fundit

Facebook

Populare

To Top