fbpx
Connect with us

Evertoni 2 – 2 Liverpooli (Golat e ndeshjes)

Sport

Evertoni 2 – 2 Liverpooli (Golat e ndeshjes)

Evertoni 2 – 2 Liverpooli (Golat e ndeshjes)

Nuk ka fitues në derbin e Merseyside mes Evertonit dhe Liverpoolit pasi dy skuadrat luajtën baras 2-2.

Everton vazhdon të mbetet lider në tabelë me 13 pikë të tubuara, ndërsa Liverpooli është i dyti me tri pikë më pak.

Continue Reading
You may also like...

More in Sport

To Top