fbpx
Connect with us

EUROPA LEAGUE: KUMBULLAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!! Roma përmbys Young Boys (VIDEO)

Sport

EUROPA LEAGUE: KUMBULLAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!! Roma përmbys Young Boys (VIDEO)

EUROPA LEAGUE: KUMBULLAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!! Roma përmbys Young Boys (VIDEO)

Roma ka arritur që brenda pak minutash të përmbysë Young Boys në Zvicër meanë të dy futbollistëve Peres dhe shqiptarin Kumbulla, që gjen rrjetën e parë
verdhekuqe.Dzeko i sapo hyrë peshkon në korridor goditjen e Bruno Peres i cili djeg meMaceiras dhe tejkalon Von Ballmoos me një prekje precize.Mbrojtësi i Shqipërisë ka realizuar me kokë pas krosimit nga e djathta.

Continue Reading
You may also like...

More in Sport

Te fundit

Facebook

Populare

To Top