fbpx
Connect with us

Era Istrefi: Kur Po I Shoh Politikanët E Kosovës, Pom Vjen Marre Që Jam Shqiptare…(VIDEO)

tjera

Era Istrefi: Kur Po I Shoh Politikanët E Kosovës, Pom Vjen Marre Që Jam Shqiptare…(VIDEO)

Kengetarja e njohur kosovare, Era Istrefi ne nje interviste per mediumet e Kosoves ka kritikuar politikanet kosovare per gjerat qe po i bejn vendit qe sipas saj jane te gabuara…SHTYPE REKLAMEN dhe shiko videon ekskluzive

“Nuk po i ndihmojn vendit e talentave. Kur po i shoh ata, pom vjen marre qe jam shqiptare. P.sh Albin Kurti eshte…”- .SHTYPE REKLAMEN dhe shiko videon ekskluzive

Continue Reading
You may also like...

More in tjera

Te fundit

Facebook

Populare

To Top