fbpx
Connect with us

Epoka Koeman fillon me fitore, Barcelona mposht Villarrealin me poker

Sport

Epoka Koeman fillon me fitore, Barcelona mposht Villarrealin me poker

Ju lutemi na ndihmoni qe te mirmbajme faqen vetem duke shtypur mbi rekl.amat(Foton ose Videon) qe shfaqet me poshte . Faleminderit per mirkuptimin ↓↓

Epoka Koeman fillon me fitore, Barcelona mposht Villarrealin me poker.Barceolona e ka nisur me një fitore bindëse 4-0 kiundër Villarreal-it sezonin e ri të La Liga-s.Protagonisti i ndeshjes ka qenë 17-vjeçari Ansu Fati, autor i dy golave të shënuar në harkun e katër minutave (15′, 19′). Gjithashtu, ylli i ri i katalanasve ka fituar penalltinë e transformuar nga Leo Messi për golin e tretë (35′).

Me golin e sotëm, argjentinasi është bërë lojtari i katërt në historinë e La Liga-s që shënon në 17 sezone radhazi, pas after Agustin ‘Piru’ Gainza (19), Carlos Alonso, ‘Santillana’ (17) dhe Sergio Ramos (17).“Pokeri” i vendasve është kompletuar nga autogoli i Torres në fundi e pjesës së parë.

Continue Reading
You may also like...

More in Sport

Te fundit

Facebook

Populare

To Top