fbpx
Connect with us

Enca ndryshon tërësisht, nga bionde në një brune tërheqëse

Magazin

Enca ndryshon tërësisht, nga bionde në një brune tërheqëse

Këngëtarja e njohur shqiptare, Enca Haxhia, di shpesh të befasojë publikun dhe fansat e saj të shumtë.

Ndonëse njihet për guximin e saj, bukuroshja së fundmi ka bërë një ndryshim të madh në dukje, duke ndërruar stilin e flokëve.

Ajo ka vendosur të largohet nga stili prej biondeje, teka ka lyer flokët me një ngjyrë më të errët, më ndryshe ngaqë ishim mësuar.

Këtë e bëri ditur përmes postimeve që ka ndarë me ndjekësit në llogarinë e saj personale, Instagram.

Ajo vjen e mahnitshme, përkundër se e kishte shumë të vështirë të bënte këtë ndryshim në pamje.

“Epokë e re, Enca e re”, është përshkrimi që ia ka vënë njërës fotografi të publikuar në InstaStory.

Artistja Haxhia këto ditë ka qenë mjaft e angazhuar në promovimin e filmit të ri “I Love Tropoja” të Ermal Mamaqit, në të cilin ka një nga rolet kryesore.

Continue Reading
You may also like...

More in Magazin

Te fundit

Facebook

Populare

To Top