fbpx
Connect with us

Elita i bën një dhuratë simbolike vjehrrës së saj

tjera

Elita i bën një dhuratë simbolike vjehrrës së saj

Ju lutemi na ndihmoni qe te mirmbajme faqen vetem duke shtypur mbi rekl.amat(Foton ose Videon) qe shfaqet me poshte . Faleminderit per mirkuptimin ↓↓

Moderatorja e njohur kosovare Elita Rudi është një nga emrat më të komentuar nga mediet rozë.

Vëmendje të madhe ka jeta e saj private, ku së shpejti pritet të bëhet nënë për herë të dytë.

Dashurinë që e ka ndaj prindërve të bashkëshortit ajo e tregon edhe përmes rrjete sociale, ku gjithmonë kujdeset që ti befasoj ata në mënyrën më të mirë të mundshme.

Kësaj radhe ishte vjehrra ajo e cila përmes një postimi tregojë se si e ka befasuar reja e saj.

E bukur dhe mjaftë mahnitëse kjo apo?/Kosovarja/

Continue Reading
You may also like...

More in tjera

Te fundit

Facebook

Populare

To Top