fbpx
Connect with us

E zhveshur në pjesën e sipërme, Tayna çon këmbën

tjera

E zhveshur në pjesën e sipërme, Tayna çon këmbën

Ka bërë një set të ri të fotografive.

E sot, reperja Tayna ka hedhur në Instagram një imazh nga ky set pa ngjyra, për të cilin ajo u inspirua nga Dua Lipa, shkruan Syri Kosova.

Në këtë imazh, reperja çoi këmbën dhe ishte krejt e zhveshur në pjesën e sipërme, derisa, gjoksin e mbuloi me flokë.

“E dua vetën time shumë dhe këtë po e tregoj” janë fjalët e lëna në foto.

View this post on Instagram

I'm loving myself more and it shows🥰

A post shared by Tayna (@tayna) on

Continue Reading
You may also like...

More in tjera

Te fundit

Facebook

Populare

To Top