fbpx
Connect with us

E TURPSHME: Shakhtari tallet me Realin, goli i tretë hedh në tapet madrilenët

Sport

E TURPSHME: Shakhtari tallet me Realin, goli i tretë hedh në tapet madrilenët

E TURPSHME: Shakhtari tallet me Realin, goli i tretë hedh në tapet madrilenët

Rezultati në Madrid ka shkuar në 3-0, por jo për Realin, por për Shakhtorin. Miqtkanë shënuar dhe golin e tretë me anë të Solomon në minutën e 42′. Ukrainasitndërtuan një aksion fantastik me Teten që pasoi me thember e nxori të lirësulmuesin tjetër që nuk gaboi për 0-3.

Continue Reading
You may also like...

More in Sport

Te fundit

Facebook

Populare

To Top