fbpx
Connect with us

E turpshme – E bija 15-vjeçe ia mbath me 60-vjeçarin, i moshuari dërgon mesazh live: Nuk e lëshoj, unë e dua

Lajme

E turpshme – E bija 15-vjeçe ia mbath me 60-vjeçarin, i moshuari dërgon mesazh live: Nuk e lëshoj, unë e dua

Ju lutemi na ndihmoni qe te mirmbajme faqen vetem duke shtypur mbi rekl.amat(Foton ose Videon) qe shfaqet me poshte . Faleminderit per mirkuptimin ↓↓

Historia e pazakontë e dashurisë mes një 60-vjeçari dhe një vajze 15 vjeçe, u rikthye në emisionin ‘Pa Gjurmë‘, në Report TV, nga nëna e vajzës Violeta Dobruna.Pas një bashkëjetese prej dy vitesh me Istref Avdiun, ky i fundit zë të dashur të bijën, me të cilën është larguar që prej 29 korrikut të këtij viti.Violeta Dobruna dyshon se, vajza është marrë nga ish-bashkëjetuesi me qëllime shfrytëzimi.

Për Violetën, nënë e katër fëmijëve, kjo ngjarje e ka zanfafillën në vitin 2013 kur, pasi u divorcua nga bashkëshorti i saj nis një mardhënie të re dashurie me Istrefin.Ajo rrëfen sesi zbuloi raportin e partnerit të saj, prej 9 muajsh me të bijën e mitur.Ndërsa në një reagim live në emision me sms, Istrefi ka pohuar se ndodhet në Serbi së bashku me vajzën 15 vjeçare,

FOTO

Continue Reading
You may also like...

More in Lajme

Te fundit

Facebook

Populare

To Top