fbpx
Connect with us

E tu rpshme! Shqiptari ul pantallonat dhe ma sturbohet para nënës dhe fëmijës në Greqi

tjera

E tu rpshme! Shqiptari ul pantallonat dhe ma sturbohet para nënës dhe fëmijës në Greqi

Një 40-vjeçar shqiptar është arr.estuar pasi po mas.trubohej para një nënë 46-vjeçare dhe fëmijës së saj të mi.tur në Greqi.

Ngjarja ka ndodhur në Parkun Kapapi në Athinë. Sipas mediave greke, shqiptari iu afrua dhe mbajti një distancë rreth tre metra, ndërsa hoqi pantallonat dhe filloi të prekte organet int.ime para tyre. E fr.ikësuar nga gjithçka po ndodhte, gruaja mbylli sytë e fëmijës dhe filloi të bër.tiste me të madhe.

I tr.embur nga reagimi, shqiptari vrapo drejt rrugës “Lakonos”, por u ndalua rreth 200 metra nga fqinjët, të cilët telefonuan policinë për të vënë në pr.anga shqiptarin.

Gjatë kontrollit të policisë, atij iu gjet një tabletë, e cila u konfiskua dhe u dërgua në laboratorët e ELAS për të verifikuar pjesëmarrjen e tij në raste të tjera.

Continue Reading
You may also like...

More in tjera

To Top