fbpx
Connect with us

E TME RRSHME/ Nuk kursen as d errat e q enin, fermeri ab uzon se ks ualisht me kafshët

tjera

E TME RRSHME/ Nuk kursen as d errat e q enin, fermeri ab uzon se ks ualisht me kafshët

Ju lutemi na ndihmoni qe te mirmbajme faqen vetem duke shtypur mbi rekl.amat(Foton ose Videon) qe shfaqet me poshte . Faleminderit per mirkuptimin ↓↓

E TME RRSHME/ Nuk kursen as d errat e q enin, fermeri ab uzon se ks ualisht me kafshët.Një fermer 30-vjeçar zviceran, me nofkën “Andreas F.” abu zoi sek sualisht me kafshë në fermën e prindërve të tij në Thurgau të Zvicrës.Delet, lopët, viçat, dhitë, derrat, nuk u kursyen nga 30-vjeçari, madje as qeni i tij, shkruan Blic.“Andreas F.” u zbulua kur ai pati një aksi dent: Gjatë një takimi se ksual me një kafshë, ai u pl agos nga një dem me peshë 300 kilogramë shtype rekl,am dhe shiko vide,on

Continue Reading
You may also like...

More in tjera

Te fundit

Facebook

Populare

To Top