fbpx
Connect with us

E t.urpëroi! Luana Vjollca bën veprimin e ulët, i shpall l ufte Genard Hajdinit (Video)

tjera

E t.urpëroi! Luana Vjollca bën veprimin e ulët, i shpall l ufte Genard Hajdinit (Video)

Pak kohe me pare Genard Hajdini ka publikuar ne Instagram disa video ku motra e tij Sonida ofendonte Luanen dhe te ftuarit ne “Shiko kush luan”.

Nisur nga kjo, diten e djeshme moderatori Ermal Peci i Abc e Pasdites, ka pyetur Genardin nese ka patur nje moment qe eshte rr.ezikuar Instagrami. Genardi ka treguar se pikerisht pas ktyre dy videove eshte rr.ezikuar pasi kane bere shume report dhe madje aty dy videot jane fshire prej reporteve.shty,pe rekla.men per te shikuar video.n

Continue Reading
You may also like...

More in tjera

Te fundit

Facebook

Populare

To Top