Connect with us

E rëndë në vend! Djali qëllon me armë në drejtim të famijarit të tij, e ëma e kallëzon në polici

Latest

E rëndë në vend! Djali qëllon me armë në drejtim të famijarit të tij, e ëma e kallëzon në polici

Një grua në Prishtinë ka raportuar në Polici se djali i saj posedon armë zjarri dhe i njëjti ka shtënë me armë zjarri në drejtim të djalit të hallës së tij.

Policia njofton se viktima nuk është qëlluar, derisa thuhet se rasti ka ndodhur dje rreth orës 07:50.

Në vendin e ngjarjes janë gjetur dhe sekuestruar 13 copë fishekë, një gëzhojë dhe një mulli për bluarje të narkotikëve.

Sipas Policisë së Kosovës, i dyshuari gjendet në arrati.

Continue Reading
You may also like...

More in Latest

Facebook

Popular

To Top