Connect with us

E rëndë: Ky është 19 vjeçari kosovar që νdiq mbrëmë në akѕident (FOTO)

Latest

E rëndë: Ky është 19 vjeçari kosovar që νdiq mbrëmë në akѕident (FOTO)

Mbrëmë pas mesnate ka ndodhur një aksident trafiku me fa talitet në rrugën “Fahri Fazliu” në Prishtinë.

Në aksidentin tragjik janë përfshirë dy këmbësorë dhe tri vetura, ku si pasojë e pIagëve të marra një 19 vjeçar ka humbur jetën.

V dekjen e tij e ka konstatuar ekipi mjekësor në vendngjarje.

“J.S, mashkull, 19 vjeç, është dërguar për obduksion në Institutin e Mjekësisë Ligjore, ndërsa personi i dyshuar (ngasësit të automjetit) i me vendim të prokurorit i është shqiptuar masa e ndalimit për 48 orë” tha Ahmeti.

Continue Reading
You may also like...

More in Latest

Facebook

Popular

To Top