fbpx
Connect with us

E PABESUESHME! Premier mbetet emocion. Futet Bale, Tottenham nga 3-0 në 3-3 (VIDEO)

Sport

E PABESUESHME! Premier mbetet emocion. Futet Bale, Tottenham nga 3-0 në 3-3 (VIDEO)

E PABESUESHME! Premier mbetet emocion. Futet Bale, Tottenham nga 3-0 në 3-3 (VIDEO)

E pabesueshme, e pamundur, por jemi në Premier League. Aty ku futbolli është artdhe ku emocioni është në majë. Aty ku një eurogol vjen në sekondat e fundit nga
Lanzini dhe i jep Jose Mourinhos një dëshpërim të paparë…Tottenham kryesonte qetë 3-0 ndaj West Ham me golin e Son dhe dopietën e Kanedhe aktivizon pas minutës së 70-të Gareth Bale që debuton. Por, ekipi i Moyeszgjohet dhe shënon dy gola brenda 3 minutash dhe më pas atë nal, një eurogolqë gjunjëzon Tottenham në një 3-3 spektakolar!

Continue Reading
You may also like...

More in Sport

Te fundit

Facebook

Populare

To Top