fbpx
Connect with us

E PABESUESHME: Celtic-Milan rrezikon të mos zhvillohet! Fajin e ka… Skocia!

Sport

E PABESUESHME: Celtic-Milan rrezikon të mos zhvillohet! Fajin e ka… Skocia!

Ju lutemi na ndihmoni qe te mirmbajme faqen vetem duke shtypur mbi rekl.amat(Foton ose Videon) qe shfaqet me poshte . Faleminderit per mirkuptimin ↓↓

E PABESUESHME: Celtic-Milan rrezikon të mos zhvillohet! Fajin e ka… Skocia!Urgjenca e tmerrshme Coronavirus vazhdon dhe, në këtë kuptim, bota e futbollitështë gjithashtu e përfshirë në mënyrë të pashmangshme. Duke i qëndruar temësnë fjalë dhe kushteve pandemime, sipas gazetës angleze “The Sun”, debutimieuropian i Milanit këtë sezon në Europa League mund të shtyhet pikërisht përshkak të pandemisë që po zhvillohet në të gjithë botën.Kuqezinjtë, të angazhuar në 22 tetor kundër Celtic në Skoci, mund të mos
udhëtojnë dot për në Glasgoë për shkak të një izolimi të urdhëruar, ditët e fundit,nga qeveria Skoceze për shkak të një rritje të fortë të rasteve.

Continue Reading
You may also like...

More in Sport

To Top