fbpx
Connect with us

E njohim të gjithë por a e dini kush është burri i Atifete Jahjagës?

Lajme

E njohim të gjithë por a e dini kush është burri i Atifete Jahjagës?

E njohim të gjithë por a e dini kush është burri i Atifete Jahjagës ?

Ish presidentja e Kosovës, Atifete Jahjaga bënë shumë bujë edhe tash me paraqitjet dhe aktivitet e saj.
Kurse, jeta private shpesh është fokusi kryesorë i medieve, me theks të veçantë lidhja e saj me ish-bashkëshortin, Astrit Kuqi.
Ky i fundit është përfolur shumë për një lidhje të re, pas ndarjes nga Jahjaga.Kurse këtë lidhje natën e mbrëmshme, Kuqi e ka kurorëzuar me martesë ja ma posht duhet patjeter me kqyr qat moment amo patjeter kqyrne pasi ta keni hapur marketingun hapet artikulli i plotë më poshtë esht inqizimi

Continue Reading
You may also like...

More in Lajme

Te fundit

Facebook

Populare

To Top