fbpx
Connect with us

E njihni? Vogëlushi në foto sot është një ndër reperët më të dashur për publikun

tjera

E njihni? Vogëlushi në foto sot është një ndër reperët më të dashur për publikun

 


E njihni? Vogëlushi në foto sot është një ndër reperët më të dashur për publikun. Reperi i njohur, Getinjo është shumë aktiv në rrjete sociale. Ai publikon vazhdimisht foto të ndryshme nga përditshmëria dhe jo vetëm.

Së fundmi, Getinjo është bërë nostalgjik për të shkuarën. Ai ka ndarë me ndjekësit një foto të vjetër të tijën, në një moshë shumë të vogël. Në foton në fjalë, reperi shihet me flokë bjonde, pa bluzë dhe duke luajtur me top në natyrë. “Çfarë njeriu kam qenë”, ka shkruar ai krahas.

Continue Reading
You may also like...

More in tjera

Te fundit

Facebook

Populare

To Top