fbpx
Connect with us

E kujtoni policen bukuroshe që h.umbi gishtat në protestën e opozitës?! Ja ç’ndodh me jetën e efektives Ina Nuku

tjera

E kujtoni policen bukuroshe që h.umbi gishtat në protestën e opozitës?! Ja ç’ndodh me jetën e efektives Ina Nuku


Ina Nuk,u efektiven e cila hu.mbi dy gishta të dorës pasi u pl.a,gos në një nga protesta e opozitës, është rikthyer në media. Së fundmi ajo ka rrëfyer për mediat se tashmë është mirë dhe vazhdon jetën normalisht pas inc.identit që la gjurmë në jetën e saj.

“Periudha pas ngjarjes e cila bëri bujë ishte e vështirë si për mua dhe për pjesëtarët e familjes sidomos për mamin pasi ajo edhe sot e kësaj dite më merr në telefon 20 herë në dite pyet “Si je? Ku je?” por u mb.yll mirë nuk kisha probleme të mëtejshme sepse kur kemi vendosur të bëhemi polic kemi marrë parasysh të gjitha çfarë ka profesioni ynë. Jeta ime private… nuk jam më beqare jam e fejuar dhe jetoj bashkë me të.

Ishte një periudhë me goxha intensitet si nga ana e mediave ashtu dhe nga ana e zyrtarëve të lartë të shtetit por është zhurma e madhe që shumë shpejt më ktheu në normalitet vazhdoj akoma në radhët e policisë së shtetit aktualisht jam dhe në marrëdhënie pune edhe shkollë për shkak se jam edhe për vazhdimin e shkollës së lartë të he.timit të k.rimit”, ka thenë ajo në një intervistë për Top Channel.

Continue Reading
You may also like...

More in tjera

Te fundit

Facebook

Populare

To Top