Connect with us

E kritikuan pse rri më ish-të dashurat e Ledri Vulës/ Sara habit me veprimin ndaj Dua Lipës

Latest

E kritikuan pse rri më ish-të dashurat e Ledri Vulës/ Sara habit me veprimin ndaj Dua Lipës

Në intervistën e fundit, Sara tregoi se është kritikuar shumë për raportin që ka me Dua Lipën, pasi shumë njerëz nuk e kuptojnë sesi ajo mund të ruajë marrëdhënie të mira me ish-in e Ledrit.

Shyqyr ka qenë Dua Lipa, i jap dorën…”, Sara Hoxha flet për takimin me  ish-in e Ledrit - KosovaPress

Blogerja ka treguar se nuk është xheloze dhe nuk e ka aspak problem dhe këtë e vërtetuar edhe mbrëmë. Ajo ka qenë e pranishme në festivalin “Sunny Hill”, ku Dua Lipa ka dhuruar një super performancë.

Sara ka publikuar në Instastory një foto të këngëtares teksa performonte në skenë dhe ka treguar edhe njëherë që e mbështet Duan pavarësisht të shkuarës që ajo ka patur me Ledrin.

Nëse nuk kishit menduar se do t'i shihnit ndonjëherë bashkë, Dua Lipa dhe  Sara Hoxha më afër se kurrë! | Top Albania Radio | It's time

Continue Reading
You may also like...

More in Latest

Facebook

Popular

To Top