fbpx
Connect with us

“E kishte herë të parë”/ Adoleshentes i kthehet ditëlindja në m.ort, vd.es tra.gjikisht pas dhuratës të së dashurit

tjera

“E kishte herë të parë”/ Adoleshentes i kthehet ditëlindja në m.ort, vd.es tra.gjikisht pas dhuratës të së dashurit

Një 18-vjeçare në Itali ka gjetur vd.ekjen tr.agjike pasi festoi ditëlindjen me të dashurin e saj. Ky i fundit i kishte bërë dhuratë një sasi he.roine për ta konsumuar, shkruajnë mediat italiane.

Francesco Gunucci tha para hetuesve: “Ishte dhurata që ajo kishte kërkuar për ditëlindjen e saj. Për të ishte hera e parë.”

Ai ka shpjeguar se e konsumuan në shtëpi gjatë drekës me të sasinë e lëndës nar.kotike dhe atë natë, ajo shkoi në shtëpinë e tij për të fjetur me të. Kur u zgjua në mëngjes ai e gjeti atë të paj.etë.

Continue Reading
You may also like...

More in tjera

Te fundit

Facebook

Populare

To Top