fbpx
Connect with us

E kërkojnë Liverpooli dhe Barca, por ja çfar vendos Traore!

Sport

E kërkojnë Liverpooli dhe Barca, por ja çfar vendos Traore!

Adama Traore është pranë nënshkrimit të një kontrate të re me Wolverhampton Wandereres.

Anësori që e përfaqëson Spanjën pritet të nënshkruajë kontratë katërvjeçare duke e dyfishuar rrogën aktuale – shkruan The Sun.

Sipas njoftimit, me marrëveshjen e re, 24-vjeçari do të përfitojë mbi 100.000 funte (110.000 euro) në javë.

Vendimi i për të rinovuar me Wolves do t’i linte anash interesimet e klubeve të mëdha për shërbimet e Traores.

Liverpooli dhe Barcelona janë dy skuadrat që e duan në skuadër lojtarin, por duket se ai do të vazhdojë të luajë për Wolverhamptonin edhe disa sezone apo ky mund të jetë një plan i klubit për t’ia rritur çmimin.

Continue Reading
You may also like...

More in Sport

Te fundit

Facebook

Populare

To Top