fbpx
Connect with us

E Gjeni Dot Se Kush Është? Sot Është Një Këngëtare Shqiptare Shumë E Njohur Dhe Këngët Ia Dimë Të Gjithë

Sport

E Gjeni Dot Se Kush Është? Sot Është Një Këngëtare Shqiptare Shumë E Njohur Dhe Këngët Ia Dimë Të Gjithë

Ju lutemi na ndihmoni qe te mirmbajme faqen vetem duke shtypur mbi rekl.amat(Foton ose Videon) qe shfaqet me poshte . Faleminderit per mirkuptimin ↓↓

E Gjeni Dot Se Kush Është? Sot Është Një Këngëtare Shqiptare Shumë E Njohur Dhe Këngët Ia Dimë Të Gjithë.Këngëtarja Mihrije Braha është njëra nga këngëtaret e cila komentohet mja shumë në media rozë për dukjen e saj.Në vitet e 90-ta ajo ishte një ndër femrat më të komentuara dhe nder femrat me te pelqyera te publikut Shqiptare, ketu futen edhe shqipet e diaspores pasi fama e kengetares se njohur ishte perhapur ne cdo cep.

Mihrija në atë kohë ishte një zeshkane me flokë të gjatë, e disa herë ajo i mbajti edhe të shkurtra. Në periudhën e pas l u ftës në Kosovë, vitet 2000, Mihrija u kthye në një biondine, që vazhdon të jetë edhe sot. Por sa ndryshe dukej kur ishte zeshkane, shikoni imazhet te cilat do t’iu lene pa fjale pasi kengetarja vazhdon te mbetet gjithmone e re.

Continue Reading
You may also like...

More in Sport

Te fundit

Facebook

Populare

To Top