Connect with us

E FUNDIT/ U vihet tritol dy banesave në kryeqytet

Latest

E FUNDIT/ U vihet tritol dy banesave në kryeqytet

Shpërthim me lëndë plasëse në dy banesa në Yzberisht e në Kamzë

TIRANË – Dy shpërthime janë shënuar sot në qarkun e Tiranës. Konkretisht policia raporton se në orët e para të mëngjesit, në rrugën “3 Dëshmorët”, në afërsi të banesës së A. A., dyshohet se ka shpërthyer një sasi lënde plasëse. Nga ky shpërthim nuk ka pasur dëmtime. Ndërkohë nuk dihet ende se kush mund të jetë autori i këtij krimi.

Po ashtu në orët e para të mëngjesit, në rrugën “Kujtesa” në Kamzë, para banesës së shtetasit M. Z., ka shpërthyer një sasi e vogël lënde plasëse dhe si pasojë është dëmtuar porta e banesës. Edhe për këtë ngjarja policia nuk ka ende një autor.

Continue Reading
You may also like...

More in Latest

Facebook

Popular

To Top