fbpx
Connect with us

E FRIKSHME: Zbulohet sa ka humbur Barcelona nga COVID-19

Sport

E FRIKSHME: Zbulohet sa ka humbur Barcelona nga COVID-19

Ju lutemi na ndihmoni qe te mirmbajme faqen vetem duke shtypur mbi rekl.amat(Foton ose Videon) qe shfaqet me poshte . Faleminderit per mirkuptimin ↓↓

E FRIKSHME: Zbulohet sa ka humbur Barcelona nga COVID-19.Barcelona ka patur një krizë të vërtetë këtë vit. Klubi spanjoll ka pësuar një krizë të
madhe nanciare si rezultat i pandemisë COVID-19.Klubi spanjoll ka humbur rreth 200 milionë euro për shkak të pandemisë.Katalanasit kanë patur dhe një merkato të dobët, pasi nuk kanë tuar nga largimete lojtarëve, por thjeshtë kanë hequr me pak para senatorët.

Continue Reading
You may also like...

More in Sport

To Top