fbpx
Connect with us

E Dhimbshme: E Go.Det Femijen Me Veture Dhe Nuk Ndalet Por Ike /VIDEO

Lajme

E Dhimbshme: E Go.Det Femijen Me Veture Dhe Nuk Ndalet Por Ike /VIDEO

E dhimbshme: E go.det femijen me veture dhe nuk ndalet por ike… Ne video shihet nje femije i cili po e kalonte rrugen per te shkuar tek babai i tij, ndersa ai po kalonte vetura vjen me shpejtesi, e go.det dhe nuk ndalet. Shikoni reagimin e dhimb.shem te prindit:

Continue Reading
You may also like...

More in Lajme

Te fundit

Facebook

Populare

To Top