fbpx
Connect with us

E dashura e Olsi Bylykut tregon si i ka marrëdhëniet me vjehrrën dhe kunatën e saj

tjera

E dashura e Olsi Bylykut tregon si i ka marrëdhëniet me vjehrrën dhe kunatën e saj

Para një viti e gjysmë, Olsi Bylyku dhe Egli Tako zyrtarizuan lidhjen e tyre.

Si një çift shumë simpatik, lajmet për ta përbëjnë gjithnjë interes, edhe pse mundohen që ta ruajnë privatësinë e marrëdhënies që kanë. Megjithatë, mbrëmjen e djeshme, ishte Egli ajo që postoi disa video në Instastory, të cilat na treguan se çfarë marrëdhënie ka ajo me vjehrrën dhe kunatën.

Egli studion në “Akademinë e Arteve” dhe mbrëmë ka dhënë një shfaqje në Tiranë.

Por, të pranishme në mbështetje të bukuroshes kanë qenë edhe motra dhe nëna e aktorit të njohur të humorit, Olsit.

Ato ndihen shumë krenare me nusen e tyre dhe këtë e treguan edhe me postimet në rrjete sociale nga shfaqja e Eglit.

 

Continue Reading
You may also like...

More in tjera

Te fundit

Facebook

Populare

To Top