fbpx
Connect with us

E BUJSHME: Sarri rikthehet në aksion, pranë firmës me rivalët e Juves!

Sport

E BUJSHME: Sarri rikthehet në aksion, pranë firmës me rivalët e Juves!

E BUJSHME: Sarri rikthehet në aksion, pranë firmës me rivalët e Juves!

Maurizio Sarri ka mundësi që të rikthehet sërish në aktivitet. Ish-trajneri i Juventusitdhe Chelseas mund të marrë drejtimin e skuadrës së Fiorentinës.Ekipi vjolë nuk ka patur një ecuri të mirë, prandaj po mendon që të ndryshojëtrajnerin. Pankina e Giuseppe Iachinit është në rrezik dhe hija e ish-trajnerit të Juvesështë shfaqur.

Continue Reading
You may also like...

More in Sport

Te fundit

Facebook

Populare

To Top