fbpx
Connect with us

E bujshme: Nabil Fekir transferohet në Serie A!

Nabil Fekir

Sport

E bujshme: Nabil Fekir transferohet në Serie A!

Portali i njohur spanjoll Don Balon, raporton se Milan është futur në garë për yllin e Real Betis, Nabil Fekir.

Një tjetër super futbollist në Serie A!Portali i njohur spanjoll Don Balon, raporton se Milan është futur në garë për yllin e Real Betis, Nabil Fekir.27-vjeçari po shkëlqen te Betisi dhe interesim për të ka shfaqur edhe Reali i Madridit.Fekir preferon kalimin te Milani, pasiqë aty do të jetë titullar, ndërsa te Reali nuk e ka të sigurtë pozitën e titullarit.

Vlera e francezit në treg është rreth 30 milionë euro, shifër të cilën Rosonerët janë të gatshëm ta paguajnë.

Continue Reading
You may also like...

More in Sport

Te fundit

Facebook

Populare

To Top