fbpx
Connect with us

E bujshme: Mario Mandzukic transferohet te Barcelona

Sport

E bujshme: Mario Mandzukic transferohet te Barcelona

E bujshme: Mario Mandzukic transferohet te Barcelona.Ronald Koeman e ka kuptuar se skuadra ka nevojë për një qendërsulmues dhe emri i fundit që ka përfunduar në shënjestrën e Bartomeut është Mario Mandzukic.Barcelona nuk arriti ta transferojë Memphis Depay dhe tani Katalanasit kanë kthyer vëmendjen kah Mario Mandzukic.Kroati është futbollist i lirë dhe mund të firmos me Barcelonën edhe pse merkatoja është mbyllur.Portali i njohur spanjoll DonBalon, raporton se Barcelona ka nisur bisedimet me agjentin e Mandzukic dhe marrëveshja mund të finalizohet së shpejti.

Continue Reading
You may also like...

More in Sport

To Top