fbpx
Connect with us

E bujshme: Liverpool transferon Kepa-n

Sport

E bujshme: Liverpool transferon Kepa-n

E bujshme: Liverpool transferon Kepa-n

Frank Lampard e la në stol Kepa-n në ndeshjen e fundit ndaj Southampton dhe portieri bask është pranë largimit nga Stamford Bridge.

Blutë e Londrës janë të gatshëm ta lënë të lirë, ndërsa TodoFichajes, raporton se interesim për transferimin e Kepa-s ka shfaqur Liverpooli.

The Reds do të tentojnë transferimin e Kepa-s në janar, pasiqë Allisson është i lënduar dhe Klopp nuk është i kënaqur me paraqitjet e Adrian.

Continue Reading
You may also like...

More in Sport

Te fundit

Facebook

Populare

To Top