fbpx
Connect with us

E bujshme: Dybala out, Juventus ka gjetur pasuesin për 100 milionë euro!

Sport

E bujshme: Dybala out, Juventus ka gjetur pasuesin për 100 milionë euro!

E bujshme: Dybala out, Juventus ka gjetur pasuesin për 100 milionë euro!

Lajm bombastik nga Spanja!Siç raporton portali i njohur spanjoll Don Balon, Juventus është i gatshëm ta shesë Dybalan dhe me paratë e arkëtuara nga shitja e tij do të transferojnë Mohamed Salah nga Liverpooli.Dybala është gjithnjë e më pranë largimit nga Juventusi, pasiqë nuk po gjen gjuhë të përbashkët me drejtuesit e klubit për rinovimin e kontratës.

Interesim për të kanë shfaqur disa gjigantë europian dhe Zonja e Vjetër pritet të arkëtojë më së paku 80 milionë euro nga shitja e tij.Agnelli ka piketuar Salah si pasuesin ideal dhe është i gatshëm të ofrojë 100 milionë euro për ta transferuar egjiptianin në Torino.Salah është i hapur për një largim nga Anfield, pasiqë ka fituar gjithçka me The Reds dhe dëshiron sfida të reja.

Continue Reading
You may also like...

More in Sport

Te fundit

Facebook

Populare

To Top