fbpx
Connect with us

E bujshme: Alexandre Pato rikthehet në Serie A

Sport

E bujshme: Alexandre Pato rikthehet në Serie A

E bujshme: Alexandre Pato rikthehet në Serie A

Alessandro Pato përsëri në Serie A!

Siç raporton Calciomercato.com, Alessandro Pato mund të rikthehet së shpejti në Serie A.

Pato ka luajtur më parë në Itali me Milanin. Braziliani ka shënuar 63 gola me Rosonerët në 150 ndeshje, ndërsa tani interesim për të kanë shfaqur Genoa dhe Spezia.

31-vjeçari është futbollist i lirë dhe e dëshiron me ngulm rikthimin në Serie A, aty ku shkëlqeu më së shumti.

Continue Reading
You may also like...

More in Sport

Te fundit

Facebook

Populare

To Top