fbpx
Connect with us

E bu.jshme/ Dua Lipa ndalohet nga policia, ja arsyeja

Dua Lipa - London - Klip i ri
Dua Lipa - London - Klip i ri

tjera

E bu.jshme/ Dua Lipa ndalohet nga policia, ja arsyeja

Këngëtarja me origjinë shqiptare Dua Lipa ka pasur një moment jo të këndshëm me policinë londineze.

Ajo është ndaluar teka ka qenë duke xhiruar klipin për këngën e saj të re. Policia është thirrur nga banorët e zonës pasi turma që u mblodh për të parë Duan, ishte shumë e madhe.

Një banor i zonës i pyetur nga “The Sun” u shpreh se Dua dhe produksioni po i shijonin xhirimet në maksimun ndërsa për banorët e lagjes ato u kthyen në m.akth.

Continue Reading
You may also like...

More in tjera

Te fundit

Facebook

Populare

To Top