fbpx
Connect with us

Dy skuadrat italiane favorite për të marrë Sarrin!

Sport

Dy skuadrat italiane favorite për të marrë Sarrin!

Dy skuadrat italiane favorite për të marrë Sarrin!

Trajneri italian duket i vendosur për të filluar një punë të re dhe pikërisht në Serie A.Ish trajneri i Chelseas dhe Juventusit ka tërhequr vëmendjen e disa skuadrave në Serie A, rapoton Tutto Mercato Web.Fiorentina dhe Roma duken si skuadrat favorite për të firmosur me të.Sarri u shkarkua nga Juventusi mirëpo kontrata me ta akoma nuk ka mbaruar dhe një gjë të tillë po kërkon ta përfundojë

Continue Reading
You may also like...

More in Sport

To Top